LIDIA PODSKOK - PSYCHODIETETYK, DIETETYK

Kim Jestem

Lidia Podskok

Lidia Podskok

psychodietetyk, dietetyk,
terapeuta Recall Healing

Jestem kobietą, żoną, matką. Jestem przez doświadczenie, przez odkrywanie i ciągłe poszukiwania, pytania i odpowiedzi. To co wiem dzisiaj jest efektem wielu lat pracy, wielu osiągnięć na mojej drodze oraz wielu porażek, z których uczyłam się najwięcej. Dzisiaj moją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy terapeutycznej z tymi osobami, które są w drodze do swojego zdrowia i lepszej jakości bycia ze sobą.
Jestem dietetykiem. Najpierw z potrzeby życia, później z potrzeby służenia swoją wiedzą innym zostałam dietetykiem. Od zawsze towarzyszyła mi wiara i przekonanie do siły drzemiącej w naszych ciałach. Do wewnętrznej mocy, która z pomocą między innymi ziół i diety będzie w stanie zregenerować ciało i przywrócić mu zdrowie.

Jestem psychodietetykiem. Ukończenie studiów na tym kierunku wzbogaciło moją pracę dietetyczną z klientami o nowe narzędzia. Wiele osób chce zmienić swoje nawyki, sposób odżywiania, czy nawet życie. Moja praca polega na poprowadzeniu przez wyznaczoną drogę w taki sposób, by osiągnięcie celu było zdrowe, świadome i trwałe.
Jestem terapeutą. Uzupełniając dalsze poszukiwania wiedzy ukończyłam Międzynarodowy Instytut Recall Healing prowadzony przez twórcę tej metody dr Gilberta Renaud otrzymując tytuł Międzynarodowego Terapeuty Recall Healing. Uczestniczyłam również w wykładach dr Michelle LaMasa-Schrader oraz Marie-Ginette Rheault. Po latach nauki tej metody pracy nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Wspaniałe efekty stosowania Recall Healing z wykorzystaniem narzędzi terapeutycznych dają ogromną satysfakcję. Zachodzące w trakcie sesji procesy uwalniania emocji związanych z zaistniałymi stanami chorobowymi przynoszą wspaniałe rezultaty dla zdrowia.

Jestem tutaj, by służyć Tobie
swoją wiedzą i doświadczeniem.

Exit mobile version