KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA - DIETETYCZNA

Cennik

 

Konsultacja Pychodietetyczna – spotkanie z nową jakością
 

Pierwsze spotkanie to przede wszystkim ustalenie celu pracy. Ta sesja psychodietetyczna  jest szerokim wywiadem, który tworzy dla mnie obraz Twojej dotychczasowej sytuacji, podejmowanych działań i ich rezultatów. To także czas na określenie Twoich potrzeb, które mają być realizowane w toku naszej pracy. 

 

KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA

W tym modelu praca oparta jest o wyznaczony cel dietetyczny. Polega na zdrowej i świadomej realizacji założeń. W oparciu o wskazania i zalecenia żywieniowe buduję dla Ciebie system motywujący, pracuję nad utworzeniem przez Ciebie pozytywnych przekonań oraz świadomą regulacją wewnętrznych zasobów. Podczas sesji docieram również do prawdziwych potrzeb, jakie obecnie realizujesz poprzez odżywianie. To dzięki takiemu podejściu jestem w stanie określić przyczyny, które powodują zaburzenia w relacji z jedzeniem. Na tej podstawie pracuję z Tobą, by móc usunąć nieświadomie powielane schematy i wzory zachowania. Przez poznanie przyczyny, zadbanie o emocje i wprowadzenie zrozumienia dotychczasowej sytuacji, tworzymy zmianę, której oczekujesz.

KOSZT: 200 pln
CZAS TRWANIA: 60 min

 

 

KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA Z JADŁOSPISEM

Praca polega tu na osiągnięciu wyznaczonego celu dietetycznego z zastosowaniem wszystkich aspektów sesji psychodietetycznej. Decydując się na ten wariant współpracy otrzymujesz indywidualny jadłospis dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Plan żywienia jest układany na 7 dni. Zawiera on w sobie wszystkie elementy, które mają w swoim założeniu doprowadzić do poprawy stanu zdrowia. Dieta jest dokładnie dopasowana do Ciebie. Parametry posiłków i zastosowane składniki odpowiadają ściśle Twoim indywidualnym potrzebom. Są zaplanowane w taki sposób, by wspomóc organizm w osiągnięciu równowagi, zdrowia i lepszego samopoczucia. 

KOSZT: 300 pln
CZAS TRWANIA: 60 min

Jestem tutaj, by służyć Tobie
swoją wiedzą i doświadczeniem.

Exit mobile version