Choroby dzieci

KIEDY NIE MASZ JUŻ SIŁY

Dziesiątki kolejnych specjalistów. Kolejne recepty, kolejne maści, kolejne nieprzespane noce. Ciągły stres, dużo płaczu i nadal nie jest lepiej.

Kiedy choroby lub dolegliwości dotyczą Twojego dziecka, poświęcasz siebie i wszystko dookoła, żeby tylko mu pomóc. Żeby tylko znaleźć rozwiązanie. I chociaż czasem wydaje się, że już jest lepiej i już jesteś na dobrej drodze, nagle stan dziecka znowu się pogarsza. Pogarsza się stan skóry, pogarsza się trawienie, a co z tym związane też zachowanie. Nie może być inaczej jeśli leczenie jest oparte na zwalczaniu objawów. Na podawaniu kropli na kolki i wzdęcia, na stosowaniu tylko maści na alergiczne zmiany na skórze, na stosowaniu leków uspokajających dla dzieci, które ze względu na złe samopoczucie stają się nerwowe i mają kłopoty ze snem, na eliminowaniu kolejnych produktów z dotychczasowego jadłospisu, mimo że już prawie nie ma czego eliminować.

To nie jest złe, tylko po prostu zwalczanie objawów nie ma prawa ani możliwości wyleczyć ich przyczyny.

To rodzice są kluczem w rozwiązaniu
problemów zdrowotnych swoich dzieci.

choroby dzieci
CHOROBY DZIECI

Użyj swej mocy

Nikt nie zna swojego dziecka tak, jak jego rodzice. Dlatego właśnie to rodzice są kluczem w rozwiązaniu problemów zdrowotnych swoich dzieci. Nawet nie wiedzą, jaką moc posiadają w sobie. Stosowana przeze mnie terapia korzysta głównie z Twojej wiedzy. Na podstawie szczegółowego wywiadu mogę dotrzeć do głównego źródła problemów zdrowotnych Twojego dziecka. Całe dalsze postępowanie jest tylko nastawieniem Twojego działania w konkretnym kierunku.

Odpowiednie odżywianie i dodatkowe zalecenia po prostu spełniają swoją rolę wtedy, gdy są szczegółowo dopasowane do pacjenta. Bez szukania czy zadziała czy nie, bez robienia eksperymentów na dziecku. W przypadku wielu dolegliwości dziecięcych nawet proste zalecenia dają niesamowite efekty. Potrzebna jest jedynie mapa, dzięki której dotrzesz do zdrowia swojego dziecka i moim zadaniem jest właśnie taką terapię dla Ciebie opracować i poprowadzić.

Sięgnij po wewnętrzny spokój

Exit mobile version